O firmie

Na rynku budowlanym pracujemy od 2010 roku. Na początku inwestycje realizowaliśmy w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

W 2017 r ze względu na coraz wiekszą skalę prowadzonych inwestycji budowlanych postanowiliśmy założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Od tego momentu zakresy naszego działania i obszary inwestycji  się powiększały. Poszerzyliśmy wiedzę specjalistyczną o obiekty przemysłowe i sieci infrastrukturalne.

W chwili obecnej możemy pochwalić się wieloma zrealizowanymi inwestycjami.

Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom Inwestorów oraz Generalnych Wykonawców Inwestycji, rozpoczęliśmy działalność w zakresie robót ziemnych, wyburzeniowych, a także wykonywania sieci zewnętrznych wodno-kanalizacyjnych i ciepłowniczych. W oparciu o stale rozbudowywany park maszynowy oraz doświadczenie naszych pracowników jesteśmy w stanie zaoferować bezpieczne i trwałe wykonanie nawet złożonych i wymagających zachowania odpowiedniej koordynacji prac wyburzeniowych ziemnych i instalacyjnych.

Wszystkie kontrakty, które realizowaliśmy dla naszych Zleceniodawców zakończyliśmy zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, między innymi co do terminowości wykonywanych prac, a także ich jakości, co z każdą kolejną inwestycją pozwala nam budować zaufanie u naszych kontrahentów i solidną markę na rynku budowlanym.

Dysponujemy szerokim wachlarzem oferowanych usług, dbając przy tym o najwyższą jakość ich wykonania.

town-svg Created with Sketch.
construction Created with Sketch.
measureCreated with Sketch.